Diákmunka: Irodai kisegítés az Emberi Erőforrás Támogatáskezelőnél; Bér: Br. 926 Ft/óra

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
926 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: Az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő Igazgatóságaira keresünk 18 év feletti nappali tagozatos diákokat irodai kisegítésre

FELADATOK:
-Adminisztratív feladatok ellátása
-Irattározási feladatok ellátása
-Szkennelés, digitalizálás, fénymásolás
-Telefon, fax kezelés
-Egyéb, ügyviteli feladatnak nem minősülő irodai kisegítő tevékenységek ellátása

FELTÉTEL:
-Nappali tagozatos hallgatói jogviszony igazolás
-Érettségi
-Heti minimum 1 munkanap vállalása a megadott műszakban
-Megbízható személyiség
-A jelentkezésnél kérném megírni, hogy mikor tudnál kezdeni, és hány munkanapot tudsz vállalni egy héten

ELŐNY:
-Több nap vállalása

KEZDÉS:
-Akár azonnal!

MUNKAIDŐ:
-H-Cs között 08.00-16.30-ig Pénteken 08.00-14.00-ig

MUNKA IDŐTARTAMA:
-December közepéig

BRUTTÓ BÉR:
-926 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
-1143 Budapest/1085 Budapest

PROJEKT MENEDZSER:
-Schubert Tímea
-Email: schubert.timea@mads.hu
-Telefon: +36 (20) 3629 219

-Fényképes önéletrajzzal, tárgy: EMET

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat