HR gyakornok - belső munkatárs

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Bérigény megjelölését kérem.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Belvárosi irodánkba keresünk, rugalmas időbeosztásban nappali tagozatos HR gyakornokokat! (Szakmai gyakorlatot is leigazolunk!)

FELADATOK
Feladataid közé a következők fognak tartozni:

Álláshirdetések megírása és meghirdetése saját és partnereink oldalán
Facebook oldalainkon és csoportjainkba, munkáink meghirdetése
Diákok telefonos megkeresése és releváns munkák ajánlása, segítségnyújtás
Projekt menedzserek munkájának segítése
Beosztások készítése
Személyes ügyfélszolgálat. - beléptetés
Önéletrajtok szűrése és rögzítése
Jelenléti ívek begyűjtése és rögzítése
Diákokkal való kapcsolattartás

Információk a kiválasztási folyamatról

MUNKAIDŐ
H-P között 09.00-18.00-ig ( heti 25 óra vállalásával)

MUNKA IDŐTARTAMA
hosszú távú

PROJEKT MENEDZSER

Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 2009 017

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: HR gyakornok

Megbízó

Egyéb területek

Diákmunka közvetítő szövetkezet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Téged keresünk, mert:

Szeretsz szervezni és emberekkel foglalkozni
Nappali tagozatos diák vagy
Precíz és pontos vagy
Nem jelent számodra gondot a kapcsolatteremtés
Szívesen dolgozol fiatalokkal

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát