Diákmunka: Leltározás - Alsónémedi (céges busszal); Bér: Br. 1000 Ft/óra

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív nappali tagozatos fiúkat keresünk, fizikai munkára

FELADATOK:
Leltározás
Pakolás

FELTÉTEL:
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Megbízhatóság
Pontos, precíz munkavégzés

KEZDÉS:
Azonnal

MUNKAIDŐ:
8:00-16:30 között

MUNKA IDŐTARTAMA:
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR: 1000 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
2351 Alsónémedi

MEGJEGYZÉS:
A helyszínre 7:20-kor céges busz indul a Boráros térről! Akár egy nap is vállalható

PROJEKT MENEDZSER:
Kaliska Viktória
Email: kaliska.viktoria@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3369 487

Megbízó

Kiskereskedelem

Csomagküldés .

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kaliska Viktória
Tel.: +36 20 336 9487
E-mail: Küldje el önéletrajzát