Java fejlesztő

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Bérigény megjelölését kérem.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk számára keresünk JAVA fejlesztőket!

FELADATOK
Részvétel hazai és nemzetközi szoftverfejlesztési projektekben
Meglévő és új szoftverek tervezésében, fejlesztésében való részévétel
A projekt / részprojekt végrehajtásához szükséges erőforrások megbecslése
Technikai dokumentáció készítése és aktualizálása
Junior fejlesztők koordinációja, segítsége, munkájuk ellenőrzése, konzultáció
Code review-k megszervezése és vezetése
Üzleti döntés-előkészítési folyamatok támogatása
Új technológiák kutatásában való közreműködés

Amit kínálunk:
Változatos munka egy dinamikus, jó hangulatú csapatban
Motivált, magasan kvalifikált kollégák
Trendi munkakörnyezet
Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
Egyéb juttatások
Jól megközelíthető munkahely

ELVÁRÁSOK
Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség vagy hasonló pozícióban szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
3 év J2EE tapasztalat,
Java technológiák: Spring, JMS, JPA, Hibernate
Alkalmazásszerverek: Tomcat, vagy, JBoss
Adatbázis ismeretek,
Modern technológiák iránti elkötelezettség
Angol nyelvtudás

Előny:
JavaScript, DHTML, Bootstrap, jQuery, Thymeleaf
NoSQL (MongoDB) jártasság

Információk a kiválasztási folyamatról

Előny:

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

A projekt menedzsernek küldött önéletrajzzal, illetve a munka megjelölésével: Junior Java

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

Java fejlesztés.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Szakmai tapasztalat években

3

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát