Vevőszámla könyvelő Észak - Amerikai régió (Délutáni műszak)

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ez a pozíció a számlázást, fizetéskezelést, befizetések ellenőrzését, és behajtási folyamatokat foglalja magában. Az ideális jelentkező gondoskodik róla, hogy a munkáltatója időben teljesítse ügyfelei és partnerei összes kérését és megfeleljen elvárásaiknak, törekszik a pénzáramlás maximalizálására és az adósságok minimalizálására. Segíti az ügyfélszolgálatot és a pénzügyi csoportokat, hogy a befizetések időben megtörténjenek, mindeközben jó kapcsolatot ápol az ügyfelekkel.

FELADATOK:
- Számlák kiállítása, részvétel standardizálási folyamatokban
- Behajtási folyamatok és követelések kezelése. Proaktív és kezdeményező kapcsolatfelvétel az ügyfelekkel a függő tételek rendezése érdekében
- Kifizetések rendszeres könyvelése és aktív részvétel a fizetéskezelési folyamatokban
- Hitelkorlátok felállítása és fenntartása meglévő és új ügyfelek esetében is
- Ügyfelek számláinak és főkönyveinek kezelése. Számla egyeztetések végrehajtása

ELVÁRÁSOK:
- Gazdasági vagy számviteli területen szerzett alapképzés
- Folyékony angol nyelvtudás elvárt, bármilyen más európai nyelv ismerete előnyt jelent
- Erős MS Office ismeret, főként Excel
- Főbb vállalatirányítási rendszerek ismerete
- Kiemelkedő elemző képesség, üzleti érdekek és szükségletek felismerése és figyelemben tartása
- Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
- Pontos és precíz munkavégzés

Információk a kiválasztási folyamatról

AMIT KÍNÁLUNK:
- Kiváló elhelyezkedés és modern munka környezet
- Munkaidő: 13:30 - 22:00
- Kihívásokkal teli, a kezdetektől az eredményig átlátható munkafolyamatok globális hatókörben
- Versenyképes fizetés és kompenzációs csomag
Megbízó
Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Szolgáltató Központ

Megbízó

Szolgáltató központ.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát