Diákmunka: Dolgozz velünk a Manna ABC-ben!

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti, nappali tagozatos diákokat keresünk, bolti kisegítésre. Bruttó alapbér: 900 Ft/óra!

FELADATOK:
Polcfeltöltés
Pakolás
Üzlethelyiség tisztán tartása
Kasszázás
Egyéb ehhez tartozó feladatok ellátása

FELTÉTEL:
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Precíz, pontos munkavégzés
Megbízhatóság
Nyitott, kommunikatív személyiség
Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)

KEZDÉS:
Azonnal

MUNKAIDŐ:
Hétfőtől vasárnapig 0:00-24:00 között, rugalmasan, előre egyeztetett beosztásban

MUNKA IDŐTARTAMA:
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR: 900 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest több kerületében!

MEGJEGYZÉS:
Alapbér br. 900Ft/óra, 18:00 után br. 1020Ft/óra

PROJEKT MENEDZSER:
Kaliska Viktória
Email: kaliska.viktoria@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3369 487

Megbízó

Kiskereskedelem

Élelmiszer árusítása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kaliska Viktória
Tel.: +36 20 336 9487
E-mail: Küldje el önéletrajzát