Diákmunka: Délutános szobalány pozíció-Bér:br. 941 Ft/óra

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
941 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

iákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos lányokat keresünk délutáni szobalány pozícióra

FELADATOK:
• Állandó munkaerő melletti besegítés
• Ágyhúzás
• Porszívózás
• Portalanítás
• Textília pakolása és számolása
• Fürdőszoba takarítás

FELTÉTEL:
• Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Pontos, precíz munkavégzés
• Megbízhatóság

MUNKAIDŐ:
• H-V között 14.0,16.00-22.00-ig rugalmas beosztásban!

BRUTTÓ BÉR:
941 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

Megbízó

Szállodák, panziók, szállók stb.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat