Diákmunk:Idegen nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs-Budapest-Alapbér: br. 900Ft /óra

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
900 Ft/óra+éjszakai pótlék+bónuszok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: Idegen nyelvű ügyfélszolgálati munkatársakat keresünk.

FELADATOK:
• Idegen nyelvű telefonos ügyfélszolgálat
• E-mailes ügyfélszolgálat
• Ehhez kapcsolódó irodai kisegítés

FELTÉTEL:
• Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Heti min. 25 óra vállalása ( csak hétvégi munkavégzésre nincs lehetőség!)
• Az alábbi nyelvek közül, legalább 1 magasszintű ismerete:
o angol
o horvát
o német
o szerb
o román
o szlovén
•Két hétköznap délelőtt vállalása

ELŐNY:
• Több idegen nyelv ismerete

KEZDÉS:
Előre egyeztetett időpontban

MUNKAIDŐ:
H-V 0-24-ig

MUNKA IDŐTARTAMA:
hosszú távú

BRUTTÓ BÉR:
Bruttó alapbér: 900 Ft/óra + 22.00-06.00 között 30%-os műszakpótlék,ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék+ bónuszrendszer

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1134 Budapest

MEGJEGYZÉS:
• bruttó alapbér: 900 Ft/óra
• 22.00-06.00 között 30%-os műszakpótlék
• ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék
• bónuszrendszer

PROJEKT MENEDZSER:
Schubert Tímea
Email: schubert.timea@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: Idegen nyelv

Megbízó

Távközlés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat