Diákmunka: Telefonos kérdőív lekérdezés

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
1000 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka:18 év feletti, nappali tagozatos diákokat jelentkezését várjuk telefonos kérdőív lekérdezésre

FELADATOK

Kérdőív lekérdezése telefonon (NEM értékesítés!)

FELTÉTEL

Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Jó kommunikációs készség
Heti 20 óra vállalása

MUNKAIDŐ

H-P 09.00-17.00 között, heti 20 órában rugalmasan!!!

BRUTTÓ BÉR

1000 Ft/óra (alapbér)

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest, XI.kerület

PROJEKT MENEDZSER

Schubert Tímea
Email: schubert.timea@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: kérdőív

Megbízó

Távközlés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat