Ügyvédjelölt

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest - V. ker.
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Fizetési igény megjelölésével

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dinamikusan fejlődő ügyvédi irodába keresünk fiatal, lehetőleg már szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát, de friss diplomások jelentkezését is várjuk. Az iroda leginkább polgári peres ügyekkel foglalkozik, így komoly előnyt jelent az e téren szerzett tapasztalat. Céljuk a hosszú távú, partneri együttműködés kialakítása.

Feladatok
- Szerződések, beadványok, egyéb okiratok szerkesztése, véleményezése
- Jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági és más eljárásokban
- Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyek nyomon követése
- Tárgyalásokon, megbeszéléseken való aktív részvétel
- Jogi háttéranyagok kutatása, értékelése
- A munkavégzéshez szükséges adminisztráció elvégzése
- Senior kollégák munkájának segítése
- Saját ügyfélkör építése

Elvárások
- Jogi diploma
- Egy idegen nyelv min. társalgási szintű ismerete
- Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek
- Lelkiismeretes és precíz munkavégzés, határozottság
- Önálló és csapatban való munkavégzés
- Jó kommunikációs készség
- Terhelhetőség, szakmai elhivatottság

Előny
- Ügyvédi irodában szerzett 1-2 éves gyakorlat
- B kategóriás jogosítvány
- Az elektronikus cégeljárási, FMH, VH, VIEKR rendszer, perkapu ismerete
- További idegen nyelv ismerete

Megjegyzés
Szakmai és karrier fejlődés lehetősége; Változatos munka; Színvonalas, modern irodai környezet

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
Teljes

Munka időtartama
Hosszútávú

Bruttó bér
Megegyezés tárgya

Projekt menedzsere
Vántus Anikó; Tel: +36 20 979 7984; E-mail: vantus.aniko@mads.hu

Emailben küldött önéletrajzzal, és motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével. Tárgy: Ügyvédjelölt

Megbízó

Jogi tevékenységek

Ügyvédi iroda

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Képzési szak

Jog

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vántus Anikó
Tel.: +36 20 97 97 984
E-mail: Küldje el önéletrajzát