Account Receivable gyakornok - délutáni műszak

MADS Marketing

A munkavégzés helye
1062 Budapest, VI. kerület (Eiffel irodaház)
Munkaidő
gyakornok
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
1120 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok
- Kapcsolattartás nemzetközi nagyvállalati partnerekkel
- Vevői számlázás és a bejövő tételek banki könyvelése
- Kimutatások készítése

Elvárások
- Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony igazolás
- Felsőfokú tanulmányok
- Érdeklődés a terület iránt
- Felsőfokú angol nyelvtudás
- Pontos, precíz munkavégzés
- Megbízható, barátságos személyiség

Kezdés
Interjú után azonnal

Munkaidő
Heti 30 óra vállalása 13:30 - 22:00 óra között, hétköznap

Munka időtartama
Hosszú távú

Projekt menedzsere
Vántus Anikó; Tel: +36 20 979 7984; E-mail: vantus.aniko@mads.hu

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Account Receivable gyakornok_du

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Szolgáltató központ

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vántus Anikó
Tel.: +36 20 97 97 984
E-mail: Küldje el önéletrajzát