Raktári kisegítő

MADS Marketing

A munkavégzés helye
Budapest, IX. kerület (Timót utca)
Munkaidő
gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Magyarország piacvezető autóalkatrész kereskedése várja diákok jelentkezését IX. kerületi logisztikai központjába!

Feladatok
- Címkézés, csomagolás, árú összekészítés, anyagmozgatás, stb.

Elvárások
- Nappali tagozatos jogviszony
- 17. életév betöltése
- Megbízható személyiség
- Hetente 2-3 műszak vállalása

Bérezés: 6.00-18.00 óra között Br. 1500 Ft/óra; 18.00-22.00 óra között 1950 Ft/óra.

Kezdés: Azonnal

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig 6.00-15.00 és/vagy 13.00-22.00 (a műszakok egy héten belül is változtathatóak)

Munka időtartama: Hosszú távú munkavégzés lehetséges

Bruttó bér
1500-1950 Ft/óra

Projekt menedzsere
Vántus Anikó; Tel: +36 20 979 7984; E-mail: vantus.aniko@mads.hu

Emailben küldött névvel/telefonszámmal, esetleg önéletrajzzal. Tárgy : IX.

Megbízó

Gépjárművek és motorkerékpárok értékesítése, forgalmazása és javítása

Logisztikai központ

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vántus Anikó
Tel.: +36 20 97 97 984
E-mail: Küldje el önéletrajzát