Könyvelő gyakornok- AirFrance KLM

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Lechner Ödön fasor 7
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1300Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az AirFrance KLM Pénzügyi Szolgáltató központ Cash&Bank csoportjába várjuk pénzügy/számvitel iránt érdeklődő hallgatók jelentkezését könyvelő gyakornoki pozíció betöltésére!

A Te feladataid nagy vonalakban a következőek lesznek:

- Bankszámlakivonatok könyvelése
- Házi pénztár könyvelése
- Nyitott tételek tisztázása
- Riportok készítése
- Havi zárásban való részvétel
- Kapcsolattartás helyi és külföldi kollégákkal

Cég bemutatása:

AirFrance/KLM a világ egyik vezető légitársaság. Az Air France - KLM Financial Shared Service Center 2003 óta nyújt globális támogatást a cégcsoport leányvállalatainak pénzügyi területen, mintegy 200 munkavállaló támogatásával!

Feltétel:

- Gazdasági vagy pénzügy-számvitel területen folytatott tanulmányok
- Középszintű angol nyelvtudás (elegendő, ha szövegértésben és írásban jó vagy)
- Analitikus készség
- Csapatjátékosság
- Pontos, precíz munkavégzés
- Monotóniatűrés

Kezdés:
Interjú után azonnal

Munkaidő:
8.30-17.30 óra között, hétköznap, heti min.20 órában

Munka időtartama:
Hosszú távú lehetőség (min. fél év)

Bruttó bér:
1300 Ft/óra

Munkavégzés helye:
1095 Lechner Ödön fasor 7. (Millenium Tower II.)

Amit a cég nyújt:

- Rugalmas munkaidő
- Hosszú távú munkalehetőség
- Felelősségteljes munka
- Barátságos légkör

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

Emailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: KLM_Könyvelő gyakornok

Megbízó

Pénzügyi tanácsadás, pénzügyi szolgáltatások és biztosítás közvetítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3534098   Megjelentetés dátuma: 2018.11.08.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1300Ft/óra