Recepciós (Bank Center)

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, V. kerület, Arany János utca
Munkaidő
részmunkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
840 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó vállalatcsoport magyarországi képviseletéhez várjuk diákok jelentkezését recepciós munkakörbe!

Feladatok:
- Vendégek fogadása
- Postázás
- Tárgyalók, konyhák rendben tartása
- Hívások fogadása
- Pénzügy, HR ad hoc támogatása
- Irodai beszerzés

Cég bemutatása

Partnerünk a legnagyobb tőzsdén jegyzett munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó vállalatcsoport az Egyesült Királyságban és világelső a szakembertoborzás és egyéb HR szolgáltatások területén.

A vállalat több, mint 33 országban van jelen, 252 irodával. Magyarországon 2007-ben kezdte meg működését, és mára meghatározó szereppel bír a hazai munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó cégek között.

A Hays Hungary csapatába, Értékesítési, Marketing és HR toborzási területek támogatására keresünk aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, toborzás és kiválasztás iránt érdeklődő és angolul folyékonyan beszélő diákot hosszú távra, azonnali kezdéssel!

Feltétel:
- Folyamatban lévő, nappali tagozatos tanulmányok
- Legalább középfokú angol nyelvtudás (külföldi vendégek és kollégákkal való kapcsolattartás miatt)
- Megbízható, proaktív személyiség
- Jó kommunikációs készség

Kezdés:
Interjú után azonnal

Munkaidő:
Hétköznap 8:30-17:00 óra között heti minimum 20 munkaóra (magasabb óraszám előny)

Munka időtartama:
Hosszú távú (min. fél év)

Bruttó bér:
840 Ft/óra

Munkavégzés helye:
Bank Center (V. kerület, Arany János utca)

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

Emailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: recepció_V.

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3534084   Megjelentetés dátuma: 2018.11.08.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   840 Ft/óra