Irodai kisegítés a WABERER'S - nél (Logisztika/szállítmányozás)

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Európa utca 6
Munkaidő
részmunkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1076Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szállítmányozással kapcsolatos irodai adminisztratív munkakörbe várjuk diákok jelentkezését!

Feladatok:

-Átvételi igazolások scannelése, weboldalra való feltöltése
-Külföldi speditőr partnerek felé a küldemények státuszának megadása az erre szolgáló weboldalon
-Meghatározott fuvarok nyomon követése
-Bejövő alvállalkozói számlák ellenőrzése
-Fuvarokmányok bekérése fuvarozó alvállalkozóktól
-Járatanyagok számlázásra való előkészítése
-A megbízásokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Cég bemutatása:

A Waberer's International Nyrt. több mint 70 éves tapasztalattal, és több mint 7600 munkatárs együttes munkájával Európa piacvezető komplett rakomány fuvarozója és Magyarország legnagyobb logisztikai szolgáltató cége. Több, mint 4300 vontatót számláló modern, fiatal flottájával, évente 2 millió megbízást teljesít Európa meghatározó fuvarozójaként.

Számos belföldi irodája mellett, folyamatosan bővítik külföldi leányvállalataikat, jelenleg Romániában, Lengyelországban, Németországban, a Benelux államokban, Olaszországban, az Egyesült Királyságban és Franciaországban vannak jelen.

Amennyiben szívesen csatlakoznál a Waberer’s dinamikusan fejlődő cégcsoportjához, várjuk jelentkezésed!

Feltétel:

- Legalább középfokú végzettség
- Angol nyelv legalább alap szintű ismerete
- MS Office ismeretek, elsősorban Excel
- Pontos, precíz munkavégzés

Kezdés:
Interjú után azonnal

Munkaidő:
9.00 és 17.00 óra között heti minimum 15 munkaóra

Munka időtartama:
Hosszú távú

Bruttó bér:
1076 Ft/óra

Munkavégzés helye:
BILK Logisztikai Központ - 1239 Budapest, Európa u. 6.

Projekt menedzser:
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: WABERER'S

Megbízó

Közlekedés, logisztika

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3534069   Megjelentetés dátuma: 2018.11.08.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1076Ft/óra