Recruitment gyakornok - V. került, Bank Center

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Szabadság tér 7
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Br. 840 Ft/óra+teljesítményen alapuló attraktív bónusz rendszer

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó multinacionális partnerünk várja toborzás és kiválasztás iránt érdeklődő és angolul folyékonyan beszélő diákok jelentkezését hosszú távra, azonnali kezdéssel!

Feladatok:
Napi feladatod lesz:

- Jelöltek felkutatása a saját és online adatbázisokban
- Jelöltek előszűrése
- Interjúk szervezése
- Tanácsadók munkájának egyéb adminisztratív feladatokkal való támogatása

Cég bemutatása:

Partnerünk a legnagyobb tőzsdén jegyzett munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó vállalatcsoport az Egyesült Királyságban és világelső a szakembertoborzás és egyéb HR szolgáltatások területén.

A vállalat több, mint 33 országban van jelen, 252 irodával. Magyarországon 2007-ben kezdte meg működését, és mára meghatározó szereppel bír a hazai munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó cégek között.

A Hays Hungary csapatába, Értékesítési, Marketing és HR toborzási területek támogatására keresünk aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, toborzás és kiválasztás iránt érdeklődő és angolul folyékonyan beszélő diákot hosszú távra, azonnali kezdéssel!

Feltétel:
Ideális vagy a munkára, ha:

- Aktív, vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van
- Ha érdekel a munkaerő-toborzás és -kiválasztás területe
- Kreatív, nyitott és proaktív vagy, aki magabiztosan és hatékonyan kommunikál
- Angolul folyékonyan írsz és beszélsz
- Tudsz vállalni heti min. 20 óra munkavégzést
- Legalább 2 félévnyi időt náluk tudsz maradni

Kezdés:
Interjú után azonnal!

Munkaidő:
8.00-18.00 óra között, rugalmasan (20-25 óra/hét)

Munka időtartama:
Hosszú távú lehetőség (min.2 félév)

Bruttó bér:

Munkavégzés helye:
V. kerület, Szabadság tér 7. (Bank Center)

Amit a cég nyújt:

- Fix órabér és teljesítmény alapú bónuszrendszer
- Tapasztalatszerzési lehetőség toborzás és kiválasztás területén
- Jó hangulatú, fiatalos, pörgős csapat
- Modern, új iroda a belvárosban, kellemes munkakörnyezet
- Hosszú távú karrierlehetőség

Projekt menedzser
Vántus Anikó:
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: HR_Bank Center

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3534064   Megjelentetés dátuma: 2018.11.08.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Br. 840 Ft/óra+teljesítményen alapuló attraktív bónusz rendszer