Délutáni raktári kisegítés - Bér Br.1350 -1755 Ft/óra

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, IX. kerület, Timót utca
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

IX. kerületben lévő logisztikai központba várjuk diákok jelentkezését, könnyen betanulható címkézésre, csomagolásra, anyagmozgatásra!

Feladatok:

- Címkézés: laptop, címkenyomtató, és kézi szkenner segítségével történik a munkavégzés. A beérkezett árun lévő gyári vonalkód leolvasása, és a rendszer által generált címke ráragasztása a termékre, majd a szkenner segítségével a vonalkód beolvasás

- Csomagolás: a már felcímkézett termékek, előre meghatározott szempontok alapján történő csomagolása

- Raktári árukezelő

Feltétel:

- Nappali tagozatos jogviszony igazolás (passzív féléves hallgatók jelentkezését is elfogadjuk)
- Minimum 1 hónap vállalása, heti min. 4 munkanapban
- Megbízható személyiség
- 16. életév betöltése

Kezdés:
Folyamatos kezdési lehetőség (fizetett oktatás: kedd, szerda, vagy péntek - 8.00-17.00-ig)

Munkaidő:
13:00-22:00, hétfőtől-péntekig (1 óra szünet)

Munka időtartama:
Hosszú távú lehetőség

Bruttó bér:
13.00-18.00-Br. 1350 Ft/óra, 18.00-22.00-Br. 1755 Ft/óra, Túlóra br. 2700 Ft/óra

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület (Timót utca 5.)

Megjegyzes:

- Az első munkanap minden esetben 8.00-17.00 óráig tart

- Munkavédelmi cipő kötelező a projekthez. Amennyiben nem rendelkezel vele, partnerünk biztosítja, aminek a költsége 3000 Ft, és a projekt vége után megtartható

- 6 óra felett 1 óra szünet biztosított, ami nem fizetett, tehát 6,5 óra felett 5,5 óra kerül elszámolásra, és így tovább.

- Túlóra - br. 2700 Ft/óra (Túlórának számít az adott hónapban lévő munkanapok száma x 8 munkaóra és az adott hónapban teljesített munkaóra különbözete).

- A heti/havi minimum óraszám nem teljesítése esetén minden br. 1150 Ft/óra bérben kerül kifizetésre a munkabéred (18.00 óra után br. 1495 Ft/óra)

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött névvel/telefonszámmal! Tárgy : IX._délután

Megbízó

Egyéb területek

IX.kerületben lévő logisztikai központ

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest