Nordics Order Management gyakornok (angol + dán nyelvtudás)

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1250Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyakornokot keresünk az Eaton Nordics Order Management csapatába!

Feladatok:

- Az Order Management csapat munkájának támogatása
- Megrendelések kezelése
- Részvétel a beérkező megrendelések feldolgozásában
- A beérkező megrendelések nyomon követése
- Megrendeléshez tartozó dokumentumok kezelése
- Kapcsolattartás üzleti partnerekkel

Feltétel:

- Felsőfokú tanulmányok, nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszonnyal
- legalább középfokú aktív angol + dán nyelvtudás
- Legalább 20 óra vállalása hétköznap
- Proaktiv, megbízható személyiség
- Jó kommunikációs készség

Kezdés:
Interjú után azonnal!

Munkaidő:
8.30-17.30 óra között, hétköznap, heti 20 munkaóra

Munka időtartama:
Hosszú távú lehetőség

Bruttó bér:
1250 Ft/óra

Munkavégzés helye:

Projekt menedzser:
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: OM_Nordics

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

Az Eaton egy energiamenedzsmenttel foglalkozó vállalat, amely közel 100 ezer főt foglalkoztat világszerte, és majd 20 milliárd US dolláros éves bevétellel rendelkezik. A céget 1911-ben alapították, azzal a fő célkitűzéssel, hogy minél több energiát mentsenek meg a világ számára. A vállalat az évek során folyamatosan nőtt, összeolvadások és egyéb felvásárlások során 102 ezer főre duzzadt a munkavállalók száma.

Etika, értékteremtés, innovatív gondolkodás és a változások menedzselése jellemzi a céget. Gyakornokként folyamatos szakmai támogatás mellett, minőségi folyamatokkal ismerkedhetsz meg és értékadó tevékenység jellemezi majd mindennapjaidat. Várjuk jelentkezésed, ha a karriered építését egy piacvezető vállalatnál kezdenéd/folytatnád, és fontos számodra a céged fejlődése és a kollégáid.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) és Dán nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3534049   Megjelentetés dátuma: 2018.11.08.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1250Ft/óra