Hostesseket/Hostokat keresünk a Fiatal Vállalkozók Hetére!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1177 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

18 év feletti diákok jelentkezését várjuk, hostess/host munkakörbe!

FELADATOK:
• Rendezvénykisegítés

FELTÉTEL:
• Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Angol nyelvtudás
• Ruházat: fekete harisnya, fekete szoknya, fehér ing, magassarkú nem kötelező, de fekete, elegáns cipő mindenképpen!

ELŐNY:
• Mindhárom nap vállalása

MUNKA IDŐTARTAMA:
11.15-11.17.

BRUTTÓ BÉR:
1177 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Bálna rendezvényközpont (IX.kerület)

MEGJEGYZÉS:
Munkaidő:

• 11.14. (szerda): 13:00 - 20:00
• 11.15.(csütörtök): 14:00- 20:00
• 11.16. (péntek): 17:00 - 0:00

PROJEKT MENEDZSER
Schubert Tímea
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 3629 219

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Schubert Tímea
Tel.: +36203629219
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3533307   Megjelentetés dátuma: 2018.11.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1177 Ft/óra