Ügyfélszolgálati és adminisztrációs munka / szerb vagy román nyelven!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, I. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Keressük a gruppi.hu és a tescoutazas.hu oldalak román és/vagy szerb nyelvű ügyfélszolgálati munkatársát.

FELADATOK

Az oldalak ügyfélszolgálatának ellátása
Termékek feltöltése az oldalra
Emailek megválaszolása és hívások fogadása
További adminisztráció

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK

Szerb vagy román nyelv anyanyelv szintű ismerete
Magyar nyelv ismerete
Jó kommunikációs készség
Felhasználó szintű számítógépfelhasználó

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
08:30-17:00

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
Br. 250.000 Ft/hó

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest - I. ker.

PROJEKT MENEDZSER
Email: [email protected]
Telefon: +36 20 441 3386

A [email protected] email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Szerb/román munkatárs

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát