Főkönyvelő

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk, a Process Solutions Kft. számviteli, pénzügyi és bérszámfejtési szolgáltatásokat nyújt multinacionális vállalatok számára.

Legújabb munkatársukat keressük, könyvelés területen.

FELADATOK

Könyvelés lezárása helyi GAAP és IFRS alapján
Általános főkönyvi könyvelés
Analítikai nyilvántartások és a főkönyv összegyeztetése
Havi és negyedéves jelentések készítése a menedzsment és a helyi piacok alapján
Pénzügyi területek ellenőrzésének végrehajtása
Az adott piaci ágazat pénzügyi adatkezelésének biztosítása és felülvizsgálata
A törvény szerinti éves beszámolók és könyvvizsgálat készítése (IRFS). Beleértve: időszakos és éves könyvelés, ÁFA, további adónemek és helyi statisztikák
Egyes országokra vonatkozó pénzügyi folyamatok teljeskörű elvégzése
Folyamat dokumentáció készítése, értékelése és felülvizsgálata az adott országokra vonatkozóan
A dokemunetációk aktualitásának biztosítása, ellenőrzési rendszerek beépítésének támogatása, minőség és akutalitás biztosítása, határidős tevékenységek nyomonkövetése, minőségbiztosítás
Aktív részvétel kiküldetésekben
Jelentés készítése a kiküldetés státuszáról
Igény szerinti pénzügyi és más projektek támogatása az SSC szférán belül

Megbízó

Számviteli és könyvvizsgálati tevékenységek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK

Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
1+ éve tapasztalat SAP FI/CO vagy más ERP rendszerek használatában általános könyvelési területen
Pénzügyi egyetemi diploma
Néhány éves ( 2+ éves) tapasztalat könyvelési területen

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
H-Cs 08:30-17:30; P 08:30-16:15

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Lator Hajnalka
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 200 9017

[email protected] email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Főkönyvelő

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát