Műszaki előkészítő

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, IX. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk, a Feva Aluszervíz Kft. aluminium nyílászárók gyártásával és szerelésével foglalkozik. Számukra keresünk műszaki előkészítő munkatársakat.

FELADATOK
Árajánlatok, költségvetések készítése,
Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, kiértékelése.
Projektekhez kapcsolódó dokumentáció vezetése, kezelése.

Megbízó

Nagykereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK

Középfokú vagy felsőfokú, szakirányú végzettség,
Önálló munkavégzés,
Építőiparban szerzett tapasztalat,
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, ArchiCad)

KEZDÉS
Azonnal

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest IX. ker.

PROJEKT MENEDZSER
Email: [email protected]
Telefon: +36 20 441 3386

A [email protected] email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Műszaki előkészítő

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát