Könyvelő asszisztens

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk, a Process Solutions Kft. számviteli, pénzügyi és bérszámfejtési szolgáltatásokat nyújt multinacionális vállalatok számára.

Legújabb munkatársukat keressük, könyvelés előkészítés területen.

FELADATOK

Folyamatos részvétel a könyvelési folyamatokban
Napi könyvelési folyamatok ellátása
Részvétel a hóvégi lezárási folyamatokban
Egyszerűbb kimutatások készítése
Mérlegszámlák összeegyeztetése
Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Egyéb béren kívüli juttatások

Fiatalos, lendületes vállalati környezet
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség: ( ACCA ,IFRS, DipIFR)
Versenyképes juttatási csomag
Hosszútávú biztos munkahely
Különböző szoftverek (SAP, Oracle, Dynamics NAV és AX) használatának lehetősége

Megbízó

Számviteli és könyvvizsgálati tevékenységek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK

Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai végzettség - gazdasági szakon
Erős angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
0-2 éves multinacionális környezetben vagy pénzügy/számvitel területen szerzett tapasztalat
Erős számítástechnikai ismeretek, beleértve az MS Office programokat.

AMIT KÍNÁLUNK

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
H-Cs 08:30-17:30; P 08:30-16:15

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest - XIII. kerület

MEGJEGYZÉS
Amennyiben 60 km-re van az állandó lakcíme Budapesttől, vagy a bejárás meghaladja a 3 órát, szállást biztosítunk!

PROJEKT MENEDZSER
Lator Hajnalka
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 200 9017

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal és a munka megjelölésével.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát