Tervezőmérnök gyakornok - Tatabánya!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
részmunkaidő, gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1000Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi cégcsoport magyarországi képviseletének karbantartási osztályára keresünk gyakornokot!

Feladatok:
Project vezető utasításai alapján:

-Új gyártósorok és technológiák layout tervezése rajzolása
-Meglévő rajzok aktualizálása, átalakítása
-3D gépészeti rajzok készítése és abból gyártási rajzok generálása
-Helyszíni felmérések és visszaellenőrzések
-Projektek tervezésében és felügyeletében való részvétel
-Alkatrész gyártási rajzok készítése meglévő alkatrész bemérése alapján

Cég bemutatása:

Az AGC csoport öt tevékenységre koncentrál: autóipari üveg, síküveg, kijelzők, vegyi és elektronikai anyagok, valamint a megújuló energiákkal kapcsolatos szolár alkalmazások (fényelektromos panelek, hőpanelek, és napenergiát összegyűjtő tükrök). A csoport több mint 30 országban 210 telephelyen több mint 50 000 dolgozót foglalkoztat.

Az AGC Glass Hungary Kft. tatabányai gyárában autóipari beszállítóként személygépkocsikhoz gyárt oldal- és hátsóüveget valamint napfénytetőt a világ legnagyobb autógyárai számára.

2017-ben több mint 17,4 millió autóüveget gyártottak, 6,1 millió db üveget szereltek készre

Feltétel:

-Érvényes nappali tagozatos aktív, vagy passzív jogviszony igazolás (utóbbi esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
-Szakirányú tanulmányok
-AutoCAD rajzprogram közép vagy felsőfokú ismerete / használata
-Solid Edge vagy hasonló 3D gépészeti rajzprogram közép vagy felsőfokú ismerete / használata
-Megbízhatóság
-Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

-Alapfokú angol nyelvtudás
-Solidworks/ Inventor /Catia /Creo szoftver ismeret
-Autóipari tapasztalat
-Szükség esetén 1-2 napos külföldi kiküldetés vállalása

Kezdés:
Azonnal

Munkaidő:
8.00-17.00 óra között, min. 20 munkaóra/hét

Munka időtartama:
Hosszú távú lehetőség

Bruttó bér:
1000 Ft/óra

Munkavégzés helye:
Tatabánya

Megjegyzés:

Diploma munka elkészítési és garantált tapasztalat szerzést lehetőséget tudunk biztosítani (külső konzulenst is).

Projekt menedzser:
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Tatabánya_Tervezőmérnök

Megbízó

Gépipar

2017-ben több mint 17,4 millió autóüveget gyártottak, 6,1 millió db üveget szereltek készre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3531223   Megjelentetés dátuma: 2018.11.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000Ft/óra