Sörbicikli (Beerbike) sofőr :)

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1294 Ft/óra + borravaló

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Sörbicikli sofőröket keresünk! A feladat fiatal külföldi turisták fuvarozása a városban. Amennyiben olyan munkát keresel, ahol folyamatosan új emberekkel ismerkedhetsz és a nyelvtudásodat is fejlesztheted, jelentkezz!

Feladatok:

- Sörbicikli vezetése az előre megbeszélt útvonalak egyikén

- Vendégek maximális kiszolgálása

- Sörbiciklik rendben tartása

Feltétel:

- B kategóriás jogosítvány

- Megbízható munkavégzés

- Emberközpontúság

- Sportos, energikus személyiség

- Társalgási szintű angol nyelv-ismeret (a külföldi vendégek miatt)

Kezdés:
Interjú után azonnal!

Munkaidő:
Változó időbeosztás

Munka időtartama:
Hosszú távú lehetőség

Bruttó bér:

Munkavégzés helye:
Változó

Projekt menedzser:
Vántus Anikó
Email: vantus.aniko@mads.hu
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Beerbike

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3491514   Megjelentetés dátuma: 2018.09.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1294 Ft/óra + borravaló