Tatabányára keresünk diákokat könnyű fizikai munkakörbe!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
900Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközi cégcsoport magyarországi képviseletének logisztikai osztályára keresünk diákmunkatársakat!

Feladatok:

-Gyártócsarnokban történő munkavégzés, részben fizikai, részben adminisztratív!

Feltétel:

-Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
-Megbízhatóság
-Precíz, pontos munkavégzés

Kezdés:
Azonnal
Munkaidő:
8.00-17.00 óra között, min. 25-30 munkaóra/hét
Munka időtartama:
Hosszú távú lehetőség
Bruttó bér:
900 Ft/óra
Munkavégzés helye
Tatabánya

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: vantus.aniko@mads.hu
Telefon: +36 (20) 9797 984

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Tatabánya

Megbízó

Közlekedés, logisztika

Nemzetközi cégcsoport magyarországi képviseletének logisztikai osztálya

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Vántus Anikó
Tel.: +36 20 97 97 984
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3491465   Megjelentetés dátuma: 2018.09.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   900Ft/óra