Németül beszélő ügyfélszolgálati munkatárs

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület, Váci út
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1500 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Wellness és a bőrápoló termékek forgalmazásával foglalkozó nemzetközi vállalat európai ügyfélszolgálati csapata keresi németül beszélő új kollégáját!

Feladatok:

- bejövő/kimenő hívások kezelése
- e-mailek kezelése
- kapcsolattartás az üzleti partnerekkel és az ügyfelekkel
- kapcsolattartás a logisztikai központtal és beszállítókkal
- aktív részvétel és támogatás a céges rendezvényeken
- fordítások végzése
- az ügyfélszolgálati menedzser által meghatározott ad hoc feladatok

Cég bemutatása:

Partnerünk egy gyorsan növekvő nemzetközi vállalat, mely wellness és a bőrápoló termékekre összpontosít. Magyarországon 2011-ben nyitotta meg tágas és modern irodáját, mely az európai ügyfélszolgálati csapat alapját képezi!

Sikeres interjú esetén multikulturális, fiatalos, támogató csapatra, és hosszú távú együttműködési lehetőségre számíthatsz!

Feltétel:

- Felsőfokú (aktív) német nyelvtudás
- Számítógépes ismeretek
- Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
- Barátságos, csapatban dolgozni képes, empatikus személyiség

Kezdés:
Interjú után azonnal!

Munkaidő:
8.00-18.00 óra között, rugalmasan, min. 25 óra/hét

Munka időtartama:
Hosszú távú lehetőség (min. fél év)

Bruttó bér:
1500 Ft/óra

Munkavégzés helye:
1134 Budapest, Váci út

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

Emailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: ügyfélszolgálat/német

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Haladó (C1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3491452   Megjelentetés dátuma: 2018.09.13.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1500 Ft/óra