Szerezz tapasztalatot a Starbucks-nál, mint Shift Supervisor! - Budapest

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk! Csatlakozz a Starbucks csapatához, Shift Supervisor-ként!

A Product&Facility Manager műszakvezetőként segíti a:
- a kávézó mindennapjait
- Támogatja a műszakban dolgozó (5-10) barista munkáját
- Az esetlegesen felmerülő váratlan helyezetekre önállóan megoldást talál
- Felelős a folyamatos Starbucks Élmény megteremtéséért
- folyamatos Starbucks Élmény megvalósításáért,
- napi kávézói célok megvalósításáért
- kitűnő műszakvezetésével kellemes munkahelyi légkör teremtéséért

Feladataid:
- Product területen felelős vagy a kiemelkedően magas termékminőségért és a kávézó nyersanyagköltségének optimális szinten tartsásáért, jól megtervezett rendeléssel és leltárak készítésével, valamint riport analízisek készítésével a területedhez tartozó eredményekről.
- Facility területen feladatod, hogy a kávézó mindig hibátlan állapotban legyen. Te felelsz az üzlet tisztaságáért és a berendezések tökéletes működéséért. A Facility terület költségeit menedzseled, és az elért eredményeket kiértékeled.

Amit kínál a Starbucks:
- Stabil, nemzetközi háttér és vonzó béren kívüli juttatási csomag és kedvezmények
- Valódi lehetőség a fejlődésre magasabb pozíciókba
- Kiemelkedő csapatszellem és munkahelyi légkör
- Professzionális oktató csomag (online és gyakorlati tréninggel)
- Sikeres műszakvezetői teljesítmény esetén további előrelépési és fejlődési lehetőség
- Rengeteg Partnereknek szóló esemény, melyen igazán jól érezheted magad!
- Kedvezmény a Starbucks, Pizza Hut, KFC éttermekben

Feltétel:
- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Tapasztalat csapat vezetésében, önálló projektek levezénylésében vagy részvétel rendezvények megszervezésében
- Kiemelkedő vezetői képesség és problémamegoldó készség
- Rugalmasság, kreativitás
- Magas szintű pozitív energia és motiváció
- Szakmai és egyéni fejlődés iránti igény és képesség, analitikai képességek
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
- Heti min. 25-30 óra vállalása

Munkaidő:
Hétfő és vasárnap között, előre egyeztetett, rugalmas beosztásban!

Munka időtartama:
Hosszú távú (kölcsönös megelégedettség esetén)

Kezdés:
Interjú után azonnal!

Egyéb béren kívüli juttatások

A Bruttó alapbér: 1100-1300 Ft/óra + 18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék + bónuszrendszer
25% kedvezmény a KFC, Starbucks, Pizza Hut éttermekben

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Kávézó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest