Szállítói számla könyvelő folyékony angol nyelvtudással

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A pénzügyi/számviteli csoport részeként az AP munkatárs feladata a szállító számlák feldolgozása és a problémás számlák kapcsán a kapcsolatfelvétel a szállító céggel.
A pozícióhoz tartozhat még egyéb részkönyvelési feladat (bank, tárgyi eszköz, utazási költség elszámolás, stb.) is a szervezet méretétől függően.

Feladatok

Szállítói számlák könyvelése
Különböző típusú számlák feldolgozása, problémák kijavítása
Kifizetések ellenőrzése
Zárásokkal kapcsolatos teendők ellátása
Folyamatok fejlesztésében valő aktív részvétel
Folyamatos kapcsolattartás a szállítókkal

Megbízó

Számviteli és könyvvizsgálati tevékenységek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Felsőfokú gazdasági területen szerzett végzettség
Folyékony angol nyelvtudás
Excel tudás ( főleg Pivot)
Legalább féléves tapasztalat hasonló területen
Jó kommunikációs készség az adott nyelven

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
09:00-17:00

Munka időtartama
Hosszú távú

Bruttó bér
Bérigény megjelölését kérem.

Munkavégzés helye
Budapest

Projekt menedzser
Lator Hajnalka
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 200 9017

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal és a munka megjelölésével.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest