Raktári munkatárs - csomagoló

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Autóalkatrész forgalmazó partnerünkhöz, az Unix Autó Kft.-hez keresünk raktári munkatársakat két műszakos beosztásba.

Feladatok

Termékek rendszerezése
Rendelések előkészítése szortergép segítségével
Alkatrészek komissiózása meghatározott ütemterv szerint
Árukészlet leltározása

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Alapfokú végzettség
Megbízhatóság
Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
Erkölcsi bizonyítvány

Előny

Termelés területén szerzett tapasztalat

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
Hétfőtől-péntekig: 06:00-15:00; 13:00-22:00; 2 műszakos beosztásban. Havi 2 szombat: 06:00-15:00

Munka időtartama
Hosszú távú

Bruttó bér
200.000 Ft/hó alapbér+ műszakpótlék ( 18:00 után 30% szombaton 100%) + teljesítmény alapú jutalék ( átlagban havi bruttó 40.000-50.000/hó, de nincs felső határa) + Béren kívüli juttatás. Havi átlagfizetés br. 300.000 Ft!

Munkavégzés helye
Budapest IX. ker.

Projekt menedzser
Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát