Gépi vakoló - Kecskemét vagy Cegléd vagy Budapest vagy Szeged

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Tapasztalattal rendelkező gépi vakolókat keresünk a Bauiso-Technik Építőipari Kft.-hez azonnali kezdéssel. Akár csapatok jelentkezését is várjuk!

Feladatok

Gépi vakolás
További háttérmunkával kapcsolatos teendők ellátása

Megbízó

Építőipar

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Gépi vakoló berendezést tudjon használni
Megbízható

Kezdés
Azonnal

Munka időtartama
Hosszú távú

Bruttó bér
Bérigény megjelölését kérem.

Munkavégzés helye
Kecskemét vagy Cegléd vagy Budapest vagy Szeged

Megjegyzés

Vidéki csapatok jelentkezése esetén szállás biztosított.

( Csapatok jelentkezése esetén, egy fő rendelkezzen autóval - aki a csapat szállításában segít.)

Projekt menedzser
Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát