Raktáros - XXIII. ker.

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Logisztikai szolgáltatások területén, Magyarországon piacvezető partnerünk a Waberer's International Nyrt. számára keresünk raktáros munkatársakat!

Feladatok

Raktárból való anyagkiadás és bevételezés;
Alkatrész kiadási, tárolási és bevételezési szabályok betartása;
Kézi ill. targoncával történő árumozgatás;
A raktár illetve a munkahelyi vezető által meghatározott helyiség rendben tartása.

Megbízó

Közlekedés, logisztika

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

Szakmunkás végzettség;
Közepes fizikai terhelhetőség;
Több műszakos munkarend vállalása;
Gyakorlati ismeretek
Pontos, precíz munkavégzés;
Megbízhatóság;
Lelkiismeretes munkavégzés.

Előny

Targoncás jogosítvány;
Középfokú végzettség vagy szakirányú szakmunkás bizonyítvány;
Járműalkatrész raktárban szerzett tapasztalat;
Raktárkezeléssel kapcsolatos alapvető adminisztratív, pénzügyi-és számviteli ismeretek.

Kezdés
30 napon belül

Munkaidő
06:00-14:20/14:20-22:00 ( két műszakos beosztásban)+ havi két szombat:

Munka időtartama
Hosszú távú

Munkavégzés helye
Budapest XXIII. ker.

Projekt menedzser
Email: [email protected]
Telefon: +36 20 441 3386

A [email protected] email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: raktáros_Soroksár

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest