Autóvillamossági szerelő

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Logisztikai szolgáltatások területén, Magyarországon piacvezető partnerünk a Waberer's International Nyrt. számára keresünk autóvillamossági szerelő munkatársakat!

Feladatok

Kamionok valamennyi villamos és elektronikus egységére vonatkozó műszaki állapotvizsgálati, hibafeltárási és hibaelhárítási, valamint beállítási és felújítási műveletének elvégzése

Egyéb béren kívüli juttatások

Stabil munkahely;
Bejelentett munkaviszony;
Versenyképes jövedelem;
Magas színvonalú szakmai környezet;
Folyamatos képzés.

Megbízó

Közlekedés, logisztika

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Készségek és személyes tulajdonságok

Szakirányú végzettség megléte elengedhetetlen feltétel (pl. autó elektronikai műszerész, közlekedés gépészeti technikus, autóvillamossági szerelő);
Alapfokú számítástechnikai ismeretek;
Műszakos munkarend vállalása.
Megbízhatóság;
Pontos és precíz munkavégzés;
Önállóság;
Rugalmasság.

Előny

C, E kategóriás jogosítvány;
Kamionszerelésben szerzett tapasztalat (MAN, Volvo, DAF).

Kezdés
30 napon belül

Munkaidő
06:00-14:20/14:20-22:00 ( két műszakos beosztásban)+ havi két szombat:

Munka időtartama
Hosszú távú

Munkavégzés helye
Budapest - XXIII. ker.

Projekt menedzser
Email: [email protected]
Telefon: +36 20 441 3386

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest