Telefonos operátor-Bér: br.1200 Ft/óra

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1200 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

18 év feletti diákok jelentkezését várjuk, telefonos operátori pozícióra

FELADATOK:
• Érdekes, innovatív technológiában érdekelt ügyfelek hívásait kell fogadni
• A cég termékei rendezvényei és oktatásai iránt érdeklődők kérdéseinek megválaszolása
• Szakmai kérdések esetén megfelelő szakemberhez kapcsolás
• Kedves, pontos ügyfélkezelés
• Adminisztrációs feladatok
• Az ügyfelek sikere érdekében megtenni mindent

CÉG BEMUTATÁSA:
Blockchain Solutions Zrt.:
Cégünk értékesítéssel, marketinggel, PR tevékenységgel, tartalomfejlesztéssel, rendezvények szervezésével, oktató anyagok kiadásával és oktatással foglalkozik. A megosztás alapú gazdaság egyik jelentős magyar szereplőjeként közösségi finanszírozás új eszközeinek népszerűsítésén dolgozik.
Azt szeretnénk, ha nem csak segítenéd ügyfeleinket befektetőinket, hanem irányt mutatva terelnéd őket a közös siker irányába.

FELTÉTEL:
• Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Magabiztos felhasználó szintű számítás technikai MS Office ismeretek
• Angol nyelv ismerete szóban és írásban
• Hosszú távú munkavégzés
• Megbízható önálló munkavégzés

ELŐNY:
• Ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat
• Telefonos ügyfél tájékoztatásban szerzett tapasztalat
• Crypto valuták ismerete
• Motivál, ha mások sikere visz előre és tesz sikeressé téged is

MUNKAIDŐ:
Rugalmas, részben otthonról is!

MUNKA IDŐTARTAMA:
Hosszú távú!

BRUTTÓ BÉR:
1200 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
XIII. kerület Visegrádi utca

PROJEKT MENEDZSER:
Schubert Tímea
Email: schubert.timea@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: visegrádi

Megbízó

Távközlés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

ID: 3489502   Megjelentetés dátuma: 2018.09.11.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1200 Ft/óra