Munkalehetőség a Douglas Parfümériákban (Váci, Mammut, Árkád, Westend, Allee)

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Váci utca
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1177 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Douglas Parfüméria, Magyarország piacvezető luxus kozmetikai hálózata várja diákok jelentkezését kasszás munkakörbe!

Feladatok:

- Fizetési folyamatok lebonyolítása

- Szükség esetén vásárlók udvarias tájékoztatása, hostess feladatok ellátása

Cég bemutatása:

A Douglas Parfüméria, Magyarország piacvezető luxus kozmetikai hálózata, és a kozmetikai szektor legmeghatározóbb szereplője.

Feltétel:

- Érvényes nappali tagozatos jogviszony igazolás

- 18. életév betöltése, illetve érettségi

- Ápolt megjelenés

- Barátságos és vevőorientált fellépés

- Érdeklődés a szépségipar iránt

Kezdés:
Azonnal!

Munkaidő:
Hétfő és vasárnap között, heti min. 3 nap (nyitvatartási időben)

Munka időtartama:
Kölcsönös elégedettség esetén hosszú távú, tervezhető lehetőség!

Bruttó bér:
1177 Ft/óra

Munkavégzés helye:
A Douglas frekventált elhelyezkedésű üzletei (jelenleg: Váci út, Mammut, Árkád, Westend, Allee)

A jelentkezésnél, kérlek tüntessétek fel, hogy milyen időbeosztásban tudtok munkát vállalni, és mely üzlet, vagy üzletek lennének számodra alkalmasak. Ennek hiányában a jelentkezésed nem tudjuk elfogadni!

Az üzlet nyitva tartása:
Hétfő 10:00-19:00
Kedd 10:00-19:00
Szerda 10:00-19:00
Csütörtök 10:00-20:00
Péntek 10:00-20:00
Szombat 10:00-19:00
Vasárnap 10:00-19:00

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

Emailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Douglas_kasszás

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3488644   Megjelentetés dátuma: 2018.09.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1177 Ft/óra