Raktári kisegítés a Unix Autónál!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Br.1177-1530 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

IX. kerületben lévő logisztikai központba várjuk diákok jelentkezését, könnyen betanulható címkézésre, csomagolásra, anyagmozgatásra!

Feladatok:
- Címkézés: laptop, címkenyomtató, és kézi szkenner segítségével történik a munkavégzés. A beérkezett árun lévő gyári vonalkód leolvasása, és a rendszer által generált címke ráragasztása a termékre, majd a szkenner segítségével a vonalkód beolvasás
- Csomagolás: a már felcímkézett termékek, előre meghatározott szempontok alapján történő csomagolása
- Raktári árukezelő

Feltétel:
-Heti minimum 4 nap vállalása
- Nappali tagozatos jogviszony igazolás (passzív féléves hallgatók jelentkezését is elfogadjuk)
- Megbízható személyiség
- 16. életév betöltése

Kezdés:
Folyamatos kezdési lehetőség (fizetett oktatás: kedd ? szerda ? péntek - 8.00-17.00-ig)

Munkaidő:
6:00-15:00 és/vagy 13:00-22:00, hétfőtől-szombatig (1 óra szünet)

Munka időtartama:
Augusztus 31.-ig

Bruttó bér:
06.00-18.00-Br. 1177 Ft/óra, 18.00-22.00-Br. 1530 Ft/óra

Munkavégzés helye:
Budapest, IX. kerület (Timót utca)

- Az első munkanapon minden munkát vállaló diáknak 8.00-17.00-ig kell bent lennie, az oktatás csak ebben az időbeosztásban lehetséges, és kizárólag hétköznapokon

- Munkavédelmi cipő kötelező a projekthez. Amennyiben nem rendelkezel vele, partnerünk biztosítja, aminek a költsége 3000 Ft, és a projekt vége után megtartható

- 6 óra felett 1 óra szünet biztosított, ami nem fizetett, tehát 6,5 óra felett 5,5 óra kerül elszámolásra, és így tovább.

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

Emailben küldött névvel/telefonszámmal! Tárgy : IX.

Megbízó

Közlekedés, logisztika

IX. kerületben lévő logisztikai központ

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3488581   Megjelentetés dátuma: 2018.09.10.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Br.1177-1530 Ft/óra