Szerezz tapasztalatot a Starbucks-nál, mint műszakvezető! - Budapest

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Diákmunka: 18 év feletti, aktív vagy passzív, nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk! Csatlakozz a Starbucks csapatához, műszakvezetőként!

Feladatok:

A műszakvezető felelős a:

- folyamatos Starbucks Élmény megvalósításáért,
- kiemelkedően magas termékminőségért,
- tiszta kávézói környezet biztosításáért,
- napi kávézói célok megvalósításáért
- kitűnő műszakvezetésével kellemes munkahelyi légkör teremtéséért

A műszakvezetés során folyamatosan 5-10 barista munkáját támogatja és irányítja, valamint az esetlegesen felmerülő váratlan helyzetekre önállóan megoldást talál.

Amit kínál a Starbucks:

- Stabil, nemzetközi háttér és versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Kiemelkedő csapatszellem és munkahelyi légkör
- Átfogó tréning biztosítása egészen az alapoktól, támogatást nyújtva az új környezetben
- Sikeres műszakvezetői teljesítmény esetén további előrelépési és fejlődési lehetőség
- Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás
- 25% kedvezmény a Starbucks, Pizza Hut, KFC éttermekben

Elvárások:

- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Tapasztalat csapat vezetésében, önálló projektek levezénylésében vagy részvétel rendezvények megszervezésében
- Kiemelkedő vezetői képesség és problémamegoldó készség
- Rugalmasság, kreativitás, proaktivitás
- Lelkes, pozitív és energikus személyiség, jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- Szakmai és egyéni fejlődés iránti igény és képesség, analitikai képességek
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
- Heti min. 25-30 óra vállalása

Interjú:
Előre egyeztetett időpontban!

A Bruttó alapbér: 1000-1100 Ft/óra + 18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék

Kezdés:
Interjú után azonnal!

Munkaidő:
Hétfő és vasárnap között, előre egyeztetett, rugalmas beosztásban!

Munka időtartama:
Hosszú távú (kölcsönös megelégedettség esetén)

Egyéb béren kívüli juttatások

A Bruttó alapbér: 1000-1100 Ft/óra + 18h után 30%-os, ünnepnapokon 100%-os műszakpótlék + bónuszrendszer
25% kedvezmény a KFC, Starbucks, Pizza Hut éttermekben

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

Kávézó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest