Gyakornok az ICG Integrated Consulting Group-nál

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Téged keresünk csapatunkba, ha: egyetemi hallgató vagy; tudsz angolul dolgozni (angol nyelvű dokumentumok szerkesztése, létrehozása), érted/sejted a tanácsadói nyelvet, de nem feltétel, hogy tanácsadónak készülj.

FELADATOK
Az ICG (lean és OD) tanácsadóinak támogatása, az ICG titkárságának adminisztratív irányításával
Anyagok előkészítése, összeállítása (Excel, PowerPoint, Word használatában jártasak legyenek) az irodában
Megbeszéléseken, programokon való részvétel megfigyelő vagy háttértámogató szerepben

CÉG BEMUTATÁSA
Az Integrated Consulting Group a finn Innotiimi céggel karöltve 130 tanácsadóból álló csapatot foglalkoztat, amelyek mára már Európa 11 országában tevékenykednek. Az ICG-Innotiimi professzionális tanácsadási szolgáltatást nyújt egyedülálló know-how, illetve innovatív eszközök és módszerek felhasználásával.
Nemcsak a közös elvek és értékek kötik össze őket, hanem az elhivatottság, hogy ügyfeleinkkel együttműködve fenntartható változást hozzanak létre.
Gyakornokként betekintést nyerhetsz egy jól működő cég mindennapjaiba, valamint figyelemmel kísérheted profi tanácsadók munkásságát. A gyakornoki idő leteltével ajánlólevelet is fogsz kapni.

FELTÉTEL
18 év felett!
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
6 hónapos fix idős munkavégzés
Angol nyelvtudás
Office programok ismerete
Hullámzó, de többnyire tervezhető leterheltséghez való alkalmazkodás

ELŐNY
A Corvinuson folytatott tanulmányok

KEZDÉS
augusztus-szeptember

MUNKAIDŐ
H-P között

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
Megegyezés alapján

MUNKAVÉGZÉS HELYE
1051 Budapest

MEGJEGYZES
Irodai munkavégzés: ehhez munkaállomást (asztalt, számítógépet) biztosítunk
Gyakornokaink a projektekben végzett munka alapján díjazásban is részesülnek
A leterheltség hullámzó, de többnyire előre tervezhető a projektek haladásának megfelelően
A gyakornoki idő leteltével ajánlólevelet kapsz

PROJEKT MENEDZSER
Szépi Adrienn
Email: szepi.adrienn@mads.hu
Telefon: +36 (20) 5442 876

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal! Tárgy: ICG_Gyakornok

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat