Promóter/ Host/ Hostess - Diákmunka - Budapest több kerületében

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1177 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
Műszaki termékek promótálása megadott paraméterek alapján (nem értékesítés, vásárlók informálása az adott termékekről)

CÉG BEMUTATÁSA
A megbízó cég a TECHPROMOTION Kft.

FELTÉTEL
17 éves kortól
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Kiváló kommunikációs készség
Proaktív személyiség
Minimum 2-3 hónap vállalása
Minimum 2-3 hétvége vállalása egy hónapban

ELŐNY
Felsőfokú képzésben résztvevő tanuló
1+ év kereskedelemben, értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
Műszaki értékesítésben szerzett releváns tapasztalat
Angol nyelv ismerete

KEZDÉS
Interjú után akár azonnal!

MUNKAIDŐ
Péntek: 14:00-19:00 Szombat, Vasárnap: 10:00-18:00

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszabb távú

BRUTTÓ BÉR
1177 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

MEGJEGYZÉS
kellemes, barátságos munkakörnyezet
előrelépési lehetőség
fizetett ebédszünet
rugalmas, az iskolai elfoglaltságokhoz igazodó beosztás

PROJEKT MENEDZSER
Szépi Adrienn
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 5442 876

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Promóter

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3487400   Megjelentetés dátuma: 2018.10.09.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1177 Ft/óra