Recepciós diákmunka a Corvin negyedben

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1200 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok
-Vendégek fogadása és regisztrálása
-Online felületek kezelése (marketing anyagok kihelyezése, saját internetes oldalra)
-Pénztárkezelés

Feltétel
-18 év felett!
-Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
-Angol nyelv felsőfokú ismerete
-Idegenforgalmi tanulmányok
-Pontos, precíz munkavégzés
-Jó kommunikációs készség
-Megbízhatóság
-Igényes megjelenés

Kezdés
Interjú után akár azonnal!

Munkaidő
H-V 10:00-18:00h és/vagy 13:00-01:00 között között előre egyeztetett időpontban.

Munka időtartama
Hosszabb távú

Bruttó bér
1200 Ft/óra

Munkavégzés helye
1082 Budapest

Projekt menedzser
Szépi Adrienn
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 5442 876

E-mailban küldött, angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Recepciós

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

ID: 3487349   Megjelentetés dátuma: 2018.11.20.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1200 Ft/óra