Recepciós diákmunka a Jófogásnál

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1100-1200 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok
-Bejövő vendégek, posta, futárok, ételszállítók fogadása
-Tárgyalók rendben tartása
-Irodai ügyintézés
-Adminisztráció
-Irodavezető munkájának segítése
-Postai, banki ügyintézés

Cég bemutatása
A megbízó cég a Schibsted Classified Media Hungary Kft.
"A Jófogás Magyarország vezető online apróhirdetési oldala, 2010 óta vagyunk jelen a hazai e-kereskedelmi piacon. A márka tulajdonosa a több mint 150 éves, jelenleg 30 országban működő norvég Schibsted médiavállalat. Közel 2 millió hirdetés található az oldalon és több mint 2 millió felhasználót, vagyis minden 3. internetezőt érünk el havonta."

Feltétel
-Érettségi
-Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
-Angol nyelv ismerete
-Magabiztos számítógép kezelés
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
-Kedves, segítőkész személyiség

Kezdés
-Interjú után akár azonnal!

Munkaidő
H-P között 10:00-16:00-ig

Munka időtartama
Hosszabb távú

Bruttó bér

Munkavégzés helye
Budapest

Megjegyzes
Amit kínálunk:
-nálunk a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz
csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely
tőlünk folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni
-nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya
ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal
-csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz
és persze van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts, cafetéria és bónusz, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés és All You Can Move kártya is.

Projekt menedzser
Szépi Adrienn
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 5442 876

E-mailban küldött, angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Recepciós

Megbízó

Egyéb adminisztratív és szolgáltatást támogató tevékenység

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3487344   Megjelentetés dátuma: 2018.10.09.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1100-1200 Ft/óra