Customer Relationship Manager trainee

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1177 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

You will not have tasks, you will have RESPONSIBILITIES:

- Coordinate, administer requests
- Ensure the process continuity
- Support the customer service organization with ad-hoc request

Cég bemutatása:

Eaton is dedicated to improve the quality of life and the environment through the use of power management technologies and services.

The BSC provides centralized Customer Care and Sales Support to customers and partners across the region for Hydraulics and Electrical businesses covering:

Sales Support: technical and application support, pre-sales quotations, inside sales support and product selection assistance to customers, end users, field sales, wholesalers, distributors and resellers as well as troubleshooting product problems / warranty.

Customer Order Service: commercial support including order management, order entry, price and availability, lead time, quality, logistics and billing coordination.

The BSC is a center for commercial and business management. Eaton’s Electrical Hungarian sales office is also hosted at Krisztina KP.

The BSC also provides assistance to Eaton’s corporate functions, including IT projects as well as HR Services, Supply Chain, Transfer Pricing, Treasury, Tax, Document Management, Accounting and Finance support.

The company's BSC in Budapest provides excellent career opportunities for interns!

Feltétel:

This is YOUR PLACE, if you:

- have ongoing studies at a Hungarian accredited university or collage
- can work minimum 25-30 hours/ week
- have excellent English
- are fast learner able to navigate in a complex, challenging but rewarding environment :-)

Kezdés:
ASAP

Munkaidő:
Flexible working hours (Availability in min. 25-30 hours/week)

Munka időtartama:
Long term

Bruttó bér:
1177 Ft/óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XII. district

We offer:

- Friendly and collaborative team (we will help you to learn everything what you need for your job)
- One of our Greatest Manager (started as a trainee 14 years ago and has become Customer Excellence Manager)
- Real project job, you will never boring
- Company events
- Free coffee, fruit days

Projekt menedzser
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

please send your CV to the following e-mail: [email protected], Subject: cr_manager

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3487265   Megjelentetés dátuma: 2018.09.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1177 Ft/óra