Diákmunka: Telefonos ügyfélszolgálati munkakörbe telekommunikációs területre keresünk diákokat!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1294 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
-lakossági előfizetőktől beérkező hívások fogadása
-teljeskörű egykapus ügyintézés
-tájékoztatás televízió szolgáltatással, vezetékes internettel és
mobiltelefonszolgáltatással kapcsolatos műszaki kérdésekben telefonon és online
felületen keresztül
-hibajegyek teljes körű kezelése, és folyamatok dokumentálása
-felmerülő ügyfélproblémák megoldása
-szakmai tanácsok tájékozódó leendő ügyfeleinknek

FELTÉTEL
-felhasználói szintű számítógépes ismeret
-informatikai jártasság
-ügyfélközpontú szemlélet
-kiváló kommunikációs készségek
-nagyfokú monotónia- és stressztűrő képesség
-műszaki szemlélet
-heti 20 óra vállalása H-V: 7-21 között (egy műszak min. 4 órás)

KEZDÉS
Megbeszélés alapján

MUNKAIDŐ
H-V: 7-21 között (min. heti 20 órában)

MUNKA IDŐTARTAMA
Hosszú távú!

BRUTTÓ BÉR
1294 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest, XIII. kerület

MEGJEGYZES
A munkát egy fizetett, három hetes oktatás előzi meg, délután 15 órától este 20-ig!

PROJEKT MENEDZSER
Schubert Tímea
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: Protocall_ügyfélszolgálat

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3486206   Megjelentetés dátuma: 2018.09.06.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1294 Ft/óra