Diákmunka: Budapest két legnagyobb gyógyfürdőjébe keresünk eladókat!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1000 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATOK
-fürdőzéshez használatos termékek értékesítése
-pénztárgép kezelése
-bolt rendben tartása

FELTÉTEL
-érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
-aktív angol nyelvtudás
-jó kommunikációs készség
-angol társalgási szint
-excel felhasználó szintű ismerete
-pontosság, megbízhatóság, precizitás és szorgalom
-kulturált megjelenés

ELŐNY
-hosszú távú munkavállalás
-angol mellett több nyelv ismerete
-több nap vállalása (hétköznap és hétvégén is)

KEZDÉS
azonnal!

MUNKAIDŐ
H-V 10.00-18.00-ig

MUNKA IDŐTARTAMA
hosszú távú

BRUTTÓ BÉR
1000 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

MEGJEGYZES
Amit kínálunk:

-kiemelkedő kereseti lehetőség: br. 1000Ft/óra
-nincsen kötelező vállalás, hétköznap és hétvégén is végezhető
-igényes munkahelyi környezet
-fiatal csapat

Munkavégzés helye:
-Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda (1146 Budapest, XIV. kerület Állatkerti körút 9-11.)
-Szt. Gellért Gyógyfürdő és Uszoda (1118 Budapest, Kelenhegyi út 4.)

PROJEKT MENEDZSER
Schubert Tímea
Email: schubert.timea@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: eladó

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

ID: 3485383   Megjelentetés dátuma: 2018.09.05.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000 Ft/óra