Raktári anyagmozgató

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, IX. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Raktári anyagmozgatókat keresünk a IX. kerületi partnerünk, az Unix Autó Kft. logisztikai központjába.
Feladatok

Ládák kezelése, pakolása
Kézi békával történő anyagmozgatás

Egyéb béren kívüli juttatások

Havi br. 200.000 Ft+40.000 fix jutalék
Béren kívüli juttatás
18:00 után 30% szombaton 100% műszak pótlék
41% dolgozói kedvezmény
3 hónap után mobiltelefon 600 perc ingyen lebeszélhetőséggel

Megbízó

Nagykereskedelem

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

8 általános végzettség
2 műszak vállalása

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
06:00-15:00/13:00-22:00 ( két műszakos beosztásban)+ havi két szombat: 06:00-15:00

Munka időtartama
Hosszú távú

Bruttó bér
Br. 200.000 Ft/hó+40.000 Ft/hó fix jutalék

Munkavégzés helye
Budapest IX. ker.

Projekt menedzser
Email: [email protected]
Telefon: +36 20 441 3386

A projekt felelősnek e-mailben vagy telefonon küldött pontos névvel, telefonszámmal és a munka megjelölésével!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest