Hálózatépítő csoportvezetőt keresünk.

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Debrecen
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk a BrünoMetal Hungary Kft. számára keresünk iskolák internethálózatának kiépítésében segítő csoportvezető munkatársakat debreceni munkavégzéssel.
Feladatok

Iskolákkal való kapcsolattartás és időpont egyeztetés
A 9 fős csapat irányítása
Szállítás céges kisbusszal a munkavégzés helyszínére
Internet kiépítésében való segédkezés
Kábelcsatornázás
Hálózat és vezeték szerelés
Rendszertesztelés

Megbízó

Információtechnológia, számítógépes programozás, internetes portálok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Hasonló területen szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítványú
Középfokú végzettség
Műszaki érzék
Hosszútávú/legalább 6 hónapos munkavégzés Debrecen és környékén
Megbízhatóság és önálló munkavégzésre való képesség

Kezdés
Azonnal

Munkaidő
08:00-16:30

Munka időtartama
min. 6 hónap

Bruttó bér
300.000 Ft/hó+jutalék

Munkavégzés helye
Debrecen és környéke

Projekt menedzser
Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Csoportvezető

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest