Karosszérialakatos

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XXIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Logisztikai szolgáltatások területén, Magyarországon piacvezető partnerünk a Waberer's International Nyrt. számára keresünk karosszéria lakatos munkatársakat!

Feladatok

Tehergépjárművek és pótkocsik karosszériájának teljes körű javítása;
Kisebb fényezési, világítási ill. ponyva javítási feladatok ellátása.

Megbízó

Közlekedés, logisztika

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

Karosszéria lakatos bizonyítvány megléte;
Legalább egy éves szakmai tapasztalat;
Két műszakos munkarend vállalása;
Fizikai terhelhetőség (közepes szintű fizikai megterheléssel járó munka!);
Erkölcsi bizonyítvány.

Előny

Tehergépjárművel karosszériájának javításában szerzett tapasztalat;
C,E kategóriás jogosítvány.

Kezdés
30 napon belül

Munkaidő
06:00-14:20/14:20-22:00 ( két műszakos beosztásban)+ havi két szombat:

Munka időtartama
Hosszú távú

Munkavégzés helye
Budapest - XXIII. ker.

Projekt menedzser
Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal. Tárgy: Karosszéria lakatos

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS Marketing
Erkel utca 3
1092 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kollárik-Lator Hajnalka
Tel.: 06 20 441 3386
E-mail: Küldje el önéletrajzát