Diákmunka: Hostelekben recepciós feladatok teljes körű ellátása Br.-1200 Ft/óra

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), gyakornok
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
1200 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Recepciós diákmunkára várjuk hölgy jelentkezőinket.

FELADATOK:
Hosteben recepciós feladatok teljes körű ellátása:
• Vendégfogadás, foglaláskezelés,vendégkapcsolattartás, problémamegoldás, személyzet és ügyeleti rend irányitása
• Vezető által kért irodai adminisztrációs és marketing jellegű előkészítő munka ingatlan és turizmussal kapcsolatos feladatok

FELTÉTEL:
• Angol nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
• Ügyfelekkel való kedves és segítőkész bánásmód
• Gyors és talpraesett probléma megoldás, jó szervező képesség
• Mindenképpen ügyfélorientált természet

MUNKAIDŐ:
Nappali műszak: reggel 08.00-17.00-ig vagy esti műszak 17.00- 24.00-ig (vagy utolsó vendégérkezésig)

MUNKA IDŐTARTAMA:
Hosszú távú!

BRUTTÓ BÉR:
1200 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

PROJEKT MENEDZSER:
Schubert Tímea
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 3629 219

E-mailben küldött elérhetőséggel! Tárgy: recepcio00

Megbízó

Szállodák, panziók, szállók stb.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3484319   Megjelentetés dátuma: 2018.09.04.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1200 Ft/óra