Diákmunka a budapesti Bellozzo éttermekben

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok
- Rendelések felvétele, termékek ajánlása, pénztárgép kezelése, vendégek udvarias, gyors, pontos kiszolgálása
- Alapanyagok, hozzávalók előkészítése
- Tészta főzése (egyszerű receptek alapján, megfelelő tréninget követően)
- Pizzák sütése (egyszerű receptek alapján, megfelelő tréninget követően)
- Saláták összekészítése (egyszerű receptek alapján, megfelelő tréninget követően)
- Takarítási feladatok elvégzése

Feltétel
- 18 év felett!
- Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
- Nyitott, kommunikatív személyiség
- Igényes megjelenés
- Rugalmas beoszthatóság
- Megbízhatóság
- Terhelhetőség, jó állóképesség
- Egészségügyi kis könyv (az elkészítésében segítünk)
- Előny: angol nyelvtudás

Kezdés
Interjú után akár azonnal.

Munkaidő
Hétfő és vasárnap között 4, 6, 8 órás műszakokban, rugalmas beosztásban.

Munkavégzés helye
Oktogon, WestEnd, Corvin Pláza

Megjegyzés
Alapbér bruttó 1000 Ft/óra (esti műszakban (18h után) 40 % -os bérpótlék), három hónap után a bruttó alapbér 1050 Ft/órára emelkedik (+ műszakpótlék).
Illetve egyéb bónuszokra is számíthatsz!

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Bellozzo

Projekt menedzser
Szépi Adrienn
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 5442 876

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest