Wok előkészítő diákmunka a Padthainál!

MADS Marketing Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
970 Ft/óra + 117 Ft/óra mozgó bér + napi 1 étkezés

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Padthai frekventált elhelyezkedésű éttermeibe várjuk diákok jelentkezését, wok előkészítő munkakörbe!

Feladatok:
-A rendeléseknek megfelelően a konyhakész alapanyagok összeállítása a séfek számára

Cég bemutatása:
A padthai wokbar egy kellemes sziget a nagyvárosi zajban, ahol összhangban a városi környezet lüktetésével, igazodva a felgyorsult életmódhoz, a vendégek megtapasztalhatják, hogy egy gyors étkezés is lehet minőségi és egészséges.

Fast casual éttermeikben a mindig friss alapanyagokból a vendégek állíthatják össze ételeiket, melyet thai séfek tűzforró wokban, a szemük láttára készítenek el.

Ha Te is szívesen dolgoznál fiatalokkal, egy igazán stílusos és vidám helyen, akkor Neked is a Padthai-nál a helyed, várjuk jelentkezésed! :)

Feltétel:
-Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
-Egészségügyi kiskönyv (amennyiben nem rendelkezel vele, segítünk az elkészítésében)
-Hétfő és vasárnap között min. 3 nap vállalása nyitástól zárásig (12 óra/nap)
-Nyitott, energikus, csapatban dolgozni képes személyiség

Kezdés:
Interjú után azonnal!

Munkaidő:
Hétfő és vasárnap között minimum 3 munkanap 12 órás műszakban

Munka időtartama:
Olyan diákok jelentekezését várjuk, akikre nyár végéig számíthatunk

Bruttó bér:

Munkavégzés helye:
Budapest (II., III., V., VII. kerületeiben elhelyezkedő Padthai éttermekben)

A jelentkezésnél kérlek jelöld, hogy melyik étteremben szeretnél munkát vállalni, illetve előreláthatólag melyik az a minimum 3 nap, amit 12 órás beosztásban vállalni tudnál.

A következő helyzínekre várjuk jelentkezésed:

MAMMUT - 1024 Budpest Lövőház utca 2-6.

BÉCSI ÚT - 1033 Budapest, Bécsi út 53.

EGYETEM TÉR - 1056 Budapest, Papnövelde u. 10.

BAZILIKA - 1051 Budapest, Október 6. u. 4.

GOZSDU - 1075 Budapest, Király u. 13.

Projekt menedzser:
Vántus Anikó
Email: [email protected]
Telefon: +36 (20) 9797 984

Emailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Padthai_wok

Megbízó

Éttermek, bárok, étkezdék stb.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló. Ön akár munkavállaló akár munkaadó böngéssze bizalommal cégcsoportunk szolgáltatásait.

A cég címe

MADS
Erkel utca 3
1092 Budapest
ID: 3480779   Megjelentetés dátuma: 2018.08.29.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   970 Ft/óra + 117 Ft/óra mozgó bér + napi 1 étkezés